Cechy systemu STOP PTAK

* SKUTECZNOŚĆ *
Zainstalowany system modułów STOP-PTAK tworzy barierę efektywnie uniemożliwiającą siadanie i gniazdowanie ptaków w tych miejscach, w których ich obecność jest z różnych względów szczególnie niepożądana, jednocześnie ich nie raniąc, a jedynie je odstraszając i ograniczając im dostęp do wybranych miejsc.

* TRWAŁOŚĆ *
Moduły STOP-PTAK składają się ze sprężystych prętów metalowych ze stali kwasoodpornej osadzonych na bezbarwnej, sztywnej podstawie wykonanej z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości, wysokiej odporności na działanie słońca, warunków atmosferycznych oraz niskich i wysokich temperatur.

* DYSKRECJA *
Elementy STOP-PTAK mogą być zamontowane na gzymsach, parapetach, obrzeżach okiennych, krawędziach dachów, pasach podrynnowych, rzeźbach, wystających elementach architektonicznych oraz w innych miejscach. Dzięki zastosowaniu cienkiego, matowego drutu i przejrzystej, po przyklejeniu przyjmującej barwę podłoża podstawy, dobrze stapiają się optycznie z każdym otoczeniem, dzięki czemu są mało widoczne z odległości kilkunastu metrów.

* NIEZAWODNOŚĆ *
Moduły systemu STOP-PTAK dają się zamontować na wszelkiego rodzaju podłożach (po uprzednim starannym oczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni) takich jak beton, cegła, kamień, drewno, papa, blacha mosiężna, blacha ocynkowana poprzez przyklejenie klejem montażowym najwyższej jakości (zalecane wyroby SOUDAL lub TYTAN)

* WYDAJNOŚĆ *
Moduły STOP-PTAK zakładamy tylko tam gdzie jest to naprawdę konieczne, wystarczy zabezpieczyć miejsca najbardziej narażone na przebywanie ptaków skąd mogłyby one zanieczyszczać elewacje budynków, najczęściej są to gzymsy, parapety okienne i krawędzie dachów.

* BEZPIECZEŃSTWO *
Podczas prac montażowych (w przypadku ich zlecenia) stosuję zawansowane techniki alpinistyczne umożliwiające dokładne przygotowanie podłoża i szybkie przyklejenie elementów STOP-PTAK nawet w najtrudniej dostępnych miejscach bez konieczności stosowania kosztownych rusztowań konwencjonalnych lub podnośników. Jednak na życzenie klientów stosujemy także i inne metody.
Vanti - Projektowanie Stron Internetowych | Wszelkie prawa zastrzeżone © Alpex Group 2010